XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – o wieczną szczęśliwość i dostąpienie radości Zmartwychwstania dla śp. Jacka Szelbracikowskiego w 7 roczn. śmierci

2. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Elisabeth) – za zmarłą Annę Pirz i wszystkich zmarłych z rodziny

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za 2 tygodnie, 4 sierpnia, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłych Helenę i Wilhelma Szarla, Jadwigę i Jana Wieczorek, Ingę Fischer w 1 rocznicę śmierci, Aleksandra Gach i Piotra Kopalkę

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 3 sierpnia, na godz. 17.00, do kościoła St. Marien. Intencja mszalna – o błogosławieństwo Boże dla Jerzego Serafin i dzieci z okazji 64 urodzin

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.