4. Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Podczas tego tygodnia szczególnie będziemy prosić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej. Być może nasi młodzi parafianie w swych sercach słyszą głos Bożego wołania: „Pójdź za Mną”! Drodzy Rodzice pielęgnujmy te Boże podszepty, wspierajmy je modlitwą i delikatną radą.
  2. W czwartek z inicjatywy Episkopatu Polski naszą modlitwą ogarniemy również wszystkie ofiary nazistowskiego i stalinowskiego terroru, zwłaszcza osoby duchowne i konsekrowane. Tego dnia będziemy obchodzić Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, upamiętniający rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau w 1945 roku.
  3. W każdy czwartek, w Braunschweigu o godz. 17.30 zapraszamy szczególnie mężczyzn naszej parafii (młodzieńców, kawalerów, mężów, ojców, dziadków) na wieczorną Mszę Świętą, adorację i modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa.
  4. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Msza Święta w Wolfsburgu o godz. 17.00
  5. Ojciec Święty Franciszek zadecydował, iż uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego oraz s. Róży Marii Czackiej odbędzie się 12 września 2021 roku w Warszawie, o godzinie 12.00.
  6. Zapisy na niedzielne i sobotnie Msze Św. od wtorku, od godz. 09:15 przez biuro parafialne lub Internet.
  7. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Zmartwychwstałego Chrystusa oraz opieki Matki Bożej.
  8. Pięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.