Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2011

„Chrystus Wodzem,  Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Władcą nam!”

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą  I Niedzielę Adwentu – za  zmarłego syna Ryszarda Jana.

2. Zapraszamy na kolejne próby: chóru – w poniedziałek o godz. 19.00 i „Promyków” – w czwartek o godz. 16.15.

3. W czwartek zapraszamy na lekcje religii, według zwykłego planu

4.. Przez cały miesiąc listopad, pół godziny przed każdą Mszą św. modlimy się, odmawiając różaniec za Zmarłych, polecanych w Wypominkach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Wszystkie dzieci, które chciałyby – jak co roku –  piec ciasteczka i robić świąteczne stroiki, zapraszamy za dwa tygodnie, w środę 30 listopada o godz. 16.00 do sali parafialnej.

6. W najbliższą sobotę, 26 listopada, zapraszamy na kolejny kurs przedmałżeński. Rozpocznie się on o godz. 10.00, w sali przy kościele św. Cyriakusa. Przypominamy, że kurs ten jest obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcą wstąpić w związek małżeński.

7. Pielgrzymom wyjażdżającym do Częstochowy przypominamy, że autokar będzie czekał na parkingu przed kościołem w środę o godz. 19.00.

8. Nasza wspólnota parafialna chce się także włączyć w modlitwę za Polonię Zagraniczną, w której będą uczestniczyli nasi pielgrzymi w Częstochowie. W piątek, po Mszy św. w języku niemieckim, rozpocznie się adoracja, którą zakończy Msza św. o godz. 24.00.

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą I Niedzielę Adwentu (St. Elisabeth) – za zmarłe Marię Baryla i Annę Mrozinską

2. Ze względu na wyjazd ks. Tomasza na pielgrzymkę do Częstochowy, nie będzie w tym tygodniu piątkowej Mszy św. oraz lekcji religii. Przypominamy, że autokar zabierze pielgrzymów z parkingu przy dworcu kolejowym w środę o godz. 18.00.

3. Nasza wspólnota parafialna chce się także włączyć w modlitwę za Polonię Zagraniczną, w której będą uczestniczyli nasi pielgrzymi w Częstochowie. W piątek, po Mszy św. w języku niemieckim, rozpocznie się adoracja, którą zakończy Msza św. o godz. 24.00.

4. W najbliższą sobotę, 26 listopada, zapraszamy na kolejny kurs przedmałżeński. Rozpocznie się on o godz. 10.00, w sali przy kościele św. Cyriakusa w Braunschweigu. Przypominamy, że kurs ten jest obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcą wstąpić w związek małżeński.

5. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Salzgitter

1. Na kolejną Mszę św. zapraszamy za dwa tygodnie, 4 grudnia. Intencja mszalna – za zmarłą babcię Stefanię oraz o błogosławieństwo Boże dla Michała z okazji urodzin i dla Gabrieli i Piotra z okazji rocznicy ślubu.

2. W najbliższą sobotę, 26 listopada, zapraszamy na kolejny kurs przedmałżeński. Rozpocznie się on o godz. 10.00, w sali przy kościele św. Cyriakusa w Braunschweigu. Przypominamy, że kurs ten jest obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcą wstąpić w związek małżeński.

3. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy do kościoła St. Marien, w sobotę, 3 grudnia. Intencja mszalna – wolna.

2. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.