XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2012

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłych Bernarda Kluk, Genowefę Puścian i Henryka Matusiaka.

2. Chórzystów i „Promyki” zapraszamy na próbę w poniedziałek o godz. 19.00.

3. W najbliższą środę, 3 października, zapraszamy na nasz odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej. O godz. 10.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o 11.00 odmówimy różaniec w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a o 11.30 odprawiona będzie odpustowa Msza św. Będzie jej przewodniczył Ks. Zbigniew Minta SChr, były prowincjał Prowincji Brazylijskiej Towarzystwa Chrystusowego, a obecnie duszpasterz w Polskiej Misji Katolickiej w Leverkusen. Od godz. 10.00 będzie również okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali parafialnej. Będziemy wdzięczni za wspomożenie naszego spotkania Waszymi wypiekami. Kawa i herbata będą czekały.

4. W czwartek zapraszamy na kolejne lekcje religii: o godz. 15.30 – grupa dzieci przedszkolnych, o godz. 16.15 – grupa przygotowująca się do I Komunii św. O godz. 17.00 zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na specjalne dla nich nabożeństwo różańcowe.

5. Najbliższy czwartek jest I czwartkiem miesiąca, a więc po Mszy św. zapraszamy serdecznie na nabożeństwo różańcowe, w którym modlić się będziemy o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

6. W I piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 15.30.

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na ich Mszę św.

8. W przyszłą niedzielę również, w ewangelicko – luterańskim kościele św. Tomasza na Heidbergu, o godz. 18.00, w czasie nabożeństwa „Śpiewajcie Panu pieśń nową”, wystąpi nasz parafialny chór „Soli Deo” wraz z „Promykami”, oba pod kierunkiem Pani Anny Klimsa. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Informacje także na plakatach i ulotkach przy wyjściach z kościoła.

9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Częstochowy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Tomaszem.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, (St. Christophorus) – za zmarłego Zbigniewa Zawadzkiego w 4. rocznicę śmierci, Mariannę Hikisz i brata Ryszarda Hikisz   .

2. W najbliższą środę, 3 października, zapraszamy do Braunschweigu, na nasz odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej. O godz. 10.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o 11.00 odmówimy różaniec w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a o 11.30 odprawiona będzie odpustowa Msza św. Będzie jej przewodniczył Ks. Zbigniew Minta SChr, były prowincjał Prowincji Brazylijskiej Towarzystwa Chrystusowego, a obecnie duszpasterz w Polskiej Misji Katolickiej w Leverkusen. Od godz. 10.00 będzie również okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali parafialnej. Będziemy wdzięczni za wspomożenie naszego spotkania Waszymi wypiekami. Kawa i herbata będą czekały.

3. W najbliższy piątek, który jest I piątkiem miesiąca, zapraszamy do kościoła św. Elżbiety na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30., a po Mszy św. na lekcje religii.

4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Częstochowy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Tomaszem.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.

Salzgitter

1. Na kolejną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 7 października. Intencja mszalna – za zmarłego Wojciecha Depta w 3 rocznicę śmierci.

2. W najbliższą środę, 3 października, zapraszamy do Braunschweigu, na nasz odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej. O godz. 10.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o 11.00 odmówimy różaniec w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a o 11.30 odprawiona będzie odpustowa Msza św. Będzie jej przewodniczył Ks. Zbigniew Minta SChr, były prowincjał Prowincji Brazylijskiej Towarzystwa Chrystusowego, a obecnie duszpasterz w Polskiej Misji Katolickiej w Leverkusen. Od godz. 10.00 będzie również okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali parafialnej. Będziemy wdzięczni za wspomożenie naszego spotkania Waszymi wypiekami. Kawa i herbata będą czekały.

3. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy do kościoła St. Marien, w sobotę, 6 października, o godz.18.00. Intencja mszalna – z podziękowaniem za doznane łaski dla Kazimierza, oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Stefanii i Kazimierza z okazji rocznicy ślubu.

2. W najbliższą środę, 3 października, zapraszamy do Braunschweigu, na nasz odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej. O godz. 10.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o 11.00 odmówimy różaniec w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a o 11.30 odprawiona będzie odpustowa Msza św. Będzie jej przewodniczył Ks. Zbigniew Minta SChr, były prowincjał Prowincji Brazylijskiej Towarzystwa Chrystusowego, a obecnie duszpasterz w Polskiej Misji Katolickiej w Leverkusen. Od godz. 10.00 będzie również okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali parafialnej.

3. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.