II Niedziela Adwentu – 9.12.2012

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłych Bernadetę i Stafana Łokietek oraz zmarłych z rodziny.

2. Przypominamy o kolejnych próbach – chóru, jutro o godz. 19.00 i „Promyków” w czwartek o godz. 16.15.

3. We wtorek o godz. 7.00 zapraszamy na kolejne Roraty.

4. W środę, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych. Jej temat: „Bóg zwołuje na spotkanie z sobą (obrzędy wstępne)”.

5. W czwartek zapraszamy na kolejne lekcje religii.

6. Również w czwartek, zaraz po lekcji religii, o godz. 17.15, zapraszamy wszystkie dzieci na ich Mszę św. Roratnią. Przypominamy o zabraniu na Mszę św. lampionów. Bardzo prosimy o uwzględnienie tej drobnej zmiany czasu także tych, którzy chcą uczestniczyć w czwartkowej Mszy św.

7. W piątek, po Mszy św. w języku niemieckim, zapraszamy na wieczór adoracyjny, który zakończy się o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje. Wygłosi je nam w tym roku Ks. Sebastian Sosnowski, chrystusowiec, duszpasterz polonijny we Włoszech. Serdecznie zapraszamy w niedzielę, a potem we wtorek na Roraty, o godz. 7.00, oraz w środę i czwartek o godz. 17.30 na Msze św. z naukami rekolekcyjnymi. Pół godziny przed Mszami św. jesteśmy do Waszej dyspozycji w konfesjonałach. Niech to będzie dla naszej Wspólnoty szczególny czas łaski!

9. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są informatory adwentowe i bożonarodzeniowe. Zapraszamy do ich zabrania, a także przekazania dalej! Informacje te znajdziecie także na naszej stronie internetowej.

10. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitewną pamięcią i życzymy szczególnej Bożej opieki!

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, (St. Christophorus) – o błogosławieństwo Boże dla Lucjana Jambora w 50 roczn. urodzin.

2. W piątek o godz. 16.30 zapraszamy na Mszę św. Roratnią i lekcje religii w kościele św. Elżbiety. Przypominamy o zabraniu na Mszę św. lampionów.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje. Wygłosi je nam w tym roku Ks. Sebastian Sosnowski, chrystusowiec, duszpasterz polonijny we Włoszech. Serdecznie zapraszamy do kościoła św. Krzysztofa w niedzielę, a potem w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Pół godziny przed Mszami św. jesteśmy do Waszej dyspozycji w konfesjonałach. Niech to będzie dla naszej Wspólnoty szczególny czas łaski!

4. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są informatory adwentowe i bożonarodzeniowe. Zapraszamy do ich zabrania, a także przekazania dalej! Informacje te znajdziecie także na naszej stronie internetowej.

5. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitewną pamięcią i życzymy szczególnej Bożej opieki!

Salzgitter

1. Na kolejną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 16 grudnia. Intencja mszalna – za zmarłych Inge Fischer, Cecylię Picz i Herberta Langer.

2. W niedzielę 16 grudnia będzie okazja do przedświątecznej spowiedzi. Spowiedź rozpoczniemy o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje. Wygłosi je nam w tym roku Ks. Sebastian Sosnowski, chrystusowiec, duszpasterz polonijny we Włoszech. Serdecznie zapraszamy w niedzielę do kościoła św. Maksymiliana Kolbe, a potem do kościoła św. Cyriakusa w Braunschweigu, we wtorek na Roraty, o godz. 7.00, oraz w środę i czwartek o godz. 17.30 na Msze św. z naukami rekolekcyjnymi. Pół godziny przed Mszami św. jesteśmy do Waszej dyspozycji w konfesjonałach. Niech to będzie dla naszej Wspólnoty szczególny czas łaski!

4. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitewną pamięcią i życzymy szczególnej Bożej opieki!

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy do kościoła St. Marien, w sobotę, 15 grudnia, o godz.18.00. Intencja mszalna – za zmarłą Grażynę Majczek w rocznicę śmierci.

2. W sobotę, 15 grudnia, będzie okazja do przedświątecznej spowiedzi. Spowiedź rozpoczniemy o godz. 17.30.

3. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitewną pamięcią i życzymy szczególnej Bożej opieki!

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.