XXIII Niedziela Zwykła – 08.09.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – o wieczną szczęśliwość w Królestwie Bożym dla śp. Bartka Szelbracikowskiego w 17 rocznicę śmierci

2. Jutro serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów, na próbę, która rozpocznie się o godz. 19.00. „Promyki” swoją próbę rozpoczną w czwartek, o godz. 16.15.

3. W czwartek zapraszamy na lekcje religii. Przedszkolaki o godz. 15.30 , dzieci przygotowujące się do I Komunii św. o godz. 16.15. Katechezę dla dzieci po komunijnych i młodzieży rozpoczniemy w przyszłym tygodniu.

4. Do naszej wspólnoty parafialnej przydzielony został ks. Zbigniew Minta, który w ostatnim czasie pracował w Leverkusen, a wcześniej wśród  polonii w Brazylii. Ks. Zbigniew podejmie swoje obowiązki od piątku i będzie z nami  przez najbliższe 3 miesiące.

5. Najbliższy piątek zapraszamy na wieczór adoracyjny, który rozpocznie się po Mszy św. w języku polskim, a zakończy Apelem Jasnogórskim o godz. 20.00.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – wyjątkowo w kościele St. Elisabeth – za zmarłego ojca Eryka Schaffors w 12 rocznicę śmierci.

2. W najbliższy piątek zapraszamy do kościoła st. Elisabeth na Mszę św. o godz. 16.30 oraz lekcje religii.

3. Do naszej wspólnoty parafialnej przydzielony został ks. Zbigniew Minta, który w ostatnim czasie pracował w Leverkusen, a wcześniej wśród  polonii w Brazylii. Ks. Zbigniew podejmie swoje obowiązki od przyszłej niedzieli i będzie z nami  przez najbliższe 3 miesiące.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 15 września, o godz. 18.00. Intencja mszalna – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Emily z okazji 6 urodzin

2. Do naszej wspólnoty parafialnej przydzielony został ks. Zbigniew Minta, który w ostatnim czasie pracował w Leverkusen, a wcześniej wśród  polonii w Brazylii. Ks. Zbigniew podejmie swoje obowiązki od przyszłej niedzieli i będzie z nami  przez najbliższe 3 miesiące.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 21 września, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna wolna.

2. Do naszej wspólnoty parafialnej przydzielony został ks. Zbigniew Minta, który w ostatnim czasie pracował w Leverkusen, a wcześniej wśród  polonii w Brazylii. Ks. Zbigniew podejmie swoje obowiązki od przyszłej niedzieli i będzie z nami  przez najbliższe 3 miesiące.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.