XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłego Ryszarda Jana i dziadków z obu stron. W tym dniu gościć będziemy w naszej parafii ks. Piotra Brotonia – Chrystusowca pracującego obecnie w Mikołajewie na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego działalność dobrowolnymi ofiarami na ten cel.

2. Chórzystów zapraszamy na ich poniedziałkową próbę o godz. 19.00, a Promyki w czwartek o godz. 16.15.

3. W czwartek zapraszamy na lekcje religii według zwykłego planu. W czasie trwania lekcji religii odbędzie się zebranie rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św., w celu omówienia spraw organizacyjnych. Początek o godz. 16.15 w domu parafialnym.

4. Przez cały listopad, pół godziny przed wieczornymi Mszami św., serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Zmarłych, których polecamy w wypominkach. We wtorki w listopadzie, o godz. 8.30, odprawiana będzie Msza św. oraz nabożeństwo eucharystyczne w intencji naszych zmarłych, a przez pozostałe wtorki roku, w intencji zmarłych z wypominek rocznych.

5. Parafia św. Cyriakusa zwraca się z prośbą o pomoc w świątecznym wystroju naszego kościoła, chodzi dokładnie o choinki do Bożonarodzeniowej szopki. Jeżeli ktoś chciałby ofiarować choinkę na ten cel, prosimy o zgłoszenie tego do biura parafialnego niemieckiej parafii do 14 grudnia.

6. Są trzy wolne miejsca w busie jadącym z naszej misji na rekolekcje dla małżeństw i spotkanie młodzieży, które odbywają się w Concordii od najbliższego piątku do niedzieli. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.

7. Wychodząc z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”

8. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitwą życząc Bożego błogosławieństwa oraz opieki Świętych Patronów.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – w kościele St. Christophorus – za zmarłych Irenę, Romana, Krzysztofa i Marię Karbowskich. W tym dniu gościć będziemy w naszej parafii ks. Piotra Brotonia – Chrystusowca pracującego obecnie w Mikołajewie na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego działalność dobrowolnymi ofiarami na ten cel.

2. W piątek zapraszamy do kościoła św. Elżbiety na Mszę św., modlitwę za zmarłych, oraz lekcje religii według zwykłego planu.

3. We wszystkie wtorki roku, o godz. 8.30, w kościele św. Cyriakusa w Brauschweigu, odprawiane są Msza św. oraz nabożeństwa eucharystyczne w intencji zmarłych z wypominek rocznych.

4. Wychodząc z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”.

5. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitwą życząc Bożego błogosławieństwa oraz opieki Świętych Patronów.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 17 listopada, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłą mamę Marię Dalibóg w 5. roczn. śmierci oraz Norberta Dalibóg, Helenę i Augustyna Glanc. W tym dniu gościć będziemy w naszej parafii ks. Piotra Brotonia – Chrystusowca pracującego obecnie w Mikołajewie na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego działalność dobrowolnymi ofiarami na ten cel.

2. We wszystkie wtorki roku, o godz. 8.30, w kościele św. Cyriakusa w Brauschweigu, odprawiane są Msza św. oraz nabożeństwa eucharystyczne w intencji zmarłych z wypominek rocznych.

3. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitwą życząc Bożego błogosławieństwa oraz Świętych Patronów.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę,16 listopada, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna – o błogosławieństwo Boże dla Teresy i Martina z ok. 21roczn. ślubu. W tym dniu gościć będziemy w naszej parafii ks. Piotra Brotonia – Chrystusowca pracującego obecnie w Mikołajewie na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego działalność dobrowolnymi ofiarami na ten cel.

2. We wszystkie wtorki roku, o godz. 8.30, w kościele św. Cyriakusa w Brauschweigu, odprawiane są Msza św. oraz nabożeństwa eucharystyczne w intencji zmarłych z wypominek rocznych.

3. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitwą życząc Bożego błogosławieństwa oraz opieki Świętych Patronów.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.