3 Niedziela Zwykła – 26.01.2014

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, w Święto Ofiarowania Pańskiego – za zmarłych rodziców Martę i Alberta. Będzie to jednocześnie Msza św. dziecięca, na którą zapraszamy szczególnie naszych najmłodszych parafian. W przyszłą niedzielę przywitamy też w naszej parafii nowego księdza proboszcza. Będzie nim ks. Henryk Wieczorek SChr, pracujący przez ostatnich 13 lat w Polskiej Misji Katolickiej w Duisburgu, który przybywa do nas – jak zapewnia – „z radością i otwartym sercem”. Ks. Henryk od dłuższego czasu obserwuje naszą Misję na stronie internetowej, więc korzystając z tej możliwości już teraz serdecznie Go pozdrawiamy.

2. Chórzyści mają swoją próbę jutro o godz. 19.00, a „Promyki” w czwartek o godz. 16.15.

3. W związku z przypadającymi w tym tygodniu feriami szkolnymi, nie będzie w czwartek lekcji religii.

4. W imieniu działającego przy naszej Misji stowarzyszenia „Poldeh”, zapraszamy Dzieci wraz z rodzicami na tradycyjny już Bal Karnawałowy, który odbędzie się za dwa tygodnie, 8 lutego, w Sali parafialnej przy kościele św. Cyriakusa. W programie konkursy z nagrodami, gry i zabawy, liczne niespodzianki, dobra zabawa przy muzyce oraz pyszny polski poczęstunek dla dużych i małych łasuchów. Serdecznie Zapraszamy!

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Aniołów Stróżów, a wyjeżdżającym na ferie miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w kościele św. Krzysztofa – za zmarłą Lidię Chudzik w 1. rocznicę śmierci. Na tej Mszy św. przywitamy w naszej parafii nowego księdza proboszcza. Będzie nim ks. Henryk Wieczorek SChr, pracujący przez ostatnich 13 lat w Polskiej Misji Katolickiej w Duisburgu, który przybywa do nas – jak zapewnia – „z radością i otwartym sercem”. Ks. Henryk od dłuższego czasu obserwuje naszą Misję na stronie internetowej, więc korzystając z tej możliwości już teraz serdecznie Go pozdrawiamy.

2. W związku z przypadającymi w tym tygodniu feriami szkolnymi, nie będzie w piątek Mszy św. i lekcji religii.

3. Przedłużając radość Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy po Mszy św. na spotkanie przy kawie i cieście do Sali parafialnej.

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Aniołów Stróżów, a wyjeżdżającym na ferie miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień – 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, o godz. 18.00. Intencja mszalna za zmarłego Georga Szeligę w 2 rocznicę śmierci. Na tej Mszy św. przywitamy w naszej parafii nowego księdza proboszcza. Będzie nim ks. Henryk Wieczorek SChr, pracujący przez ostatnich 13 lat w Polskiej Misji Katolickiej w Duisburgu, który przybywa do nas – jak zapewnia – „z radością i otwartym sercem”. Ks. Henryk od dłuższego czasu obserwuje naszą Misję na stronie internetowej, więc korzystając z tej możliwości już teraz serdecznie Go pozdrawiamy.

2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Aniołów Stróżów, a wyjeżdżającym na ferie miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 1 lutego o godz. 17.00, do kościoła St. Marien. Intencja mszalna – wolna.

2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Aniołów Stróżów, a wyjeżdżającym na ferie miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.