XXVI Niedziela Zwykła – 28.09.2014

 1. Rozpoczął się w naszej parafii nowy rok katechetyczny. Zajęcia odbywają się w różnych ośrodkach, w poszczególnych przedziałach wiekowych. Ceńmy sobie to, iż mamy taką możliwość posyłania dzieci czy młodzieży na katechizację przy parafii! W czwartek zapraszamy:
  – przedszkolaki o godz. 15.30
  – dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej o godz. 16.15
  – młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i starszą po Mszy świętej.
 2. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Różaniec towarzyszy nam w chwilach radości i smutku. Rozważając tajemnice z życia Jezusa i Maryi, w różańcowe „dziesiątki” wplatamy wszystkie nasze sprawy osobiste, sprawy naszych rodzin, narodu, Kościoła, całej ludzkości. W ten sposób prosta modlitwa różańcowa pulsuje naszym życiem. Spróbujmy na nowo odkryć różaniec we wspólnocie parafialnej i w zaciszu domowego Kościoła. Przez cały październik odprawiane są w naszej parafii nabożeństwa różańcowe. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę w dni powszednie na zakończenie Mszy św. Wszystkie dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w czwartek po religii o godz. 17.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej otrzymają tego dnia poświęcone Różańce.
 3. Wszystkich chórzystów zapraszamy, na próbę, w poniedziałek o godz. 19.00.
  Chórek „Promyki” ma próbę w czwartek, o godz. 16.15.
 4. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – godz. 16.30.
  Okazja do spowiedzi od godz. 15.00.
 5. W najbliższy piątek nie będzie Mszy św. i religii w Wolfsburgu.
 6. Za tydzień przy Kościele będzie podstawiony samochód, do którego będzie można złożyć dary dla potrzebujących na Ukrainie. (Mile widziane są ciepłe ubrania, buty, koce, pościel, kołdry itp.)
 7. Za dwa tygodnie, 12 października przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową naszej Misji. Eucharystii przewodniczyć będzie Rektor Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech ks. Prałat Stanisław Budyń. W czasie Mszy św. zostanie poświęcony Sztandar Parafialny. Zwracamy się przy tej okazji, o podzielenie się swoimi talentami kulinarnymi i wsparcie naszego wspólnego świętowania. Już dzisiaj Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
 8. Wszystkich solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy naszą modlitwą oraz życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.
 9. Pięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.