Niedziela Świętej Rodziny – 26.12.2021

  1. Dziś, w ostatnią niedzielę roku kalendarzowego, obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Naszą modlitwą otaczamy wszystkie rodziny, aby wzrastały w świętości, aby były środowiskiem umacniania wiary, nadziei i miłości oraz troski o każdego, szczególnie starszych i przeżywających życiowe trudności.
  2. We wtorek, 28 grudnia, przypada liturgiczne święto Świętych Młodzianków.
  3. W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne.
  4. W ostatni dzień roku, w piątek, 31 grudnia, podziękujemy dobremu Bogu za wszelkie łaski podczas Mszy Świętej i nabożeństwa dziękczynno-błagalnego w Braunschweigu o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy
  5. W sobotę, 1 stycznia, przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Przez wstawiennictwo Bogurodzicy będziemy modlić się o pokój na świecie oraz wypraszać Boże błogosławieństwo na Nowy Rok 2022. Postarajmy się Nowy Rok rozpocząć w imię Boże. Msza Święta w Braunschweigu o godz. 12.00 oraz w Wolfsburgu w kościele St. Raphael o godz. 15.00.
  6. Słowa podziękowania dla tych osób, które pomogły w ustawieniu choinek i szopki oraz w przygotowaniu naszego kościoła do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  7. U progu nowego roku kalendarzowego 2022 jeszcze bardziej otwórzmy się na Bożą miłość, aby mogła napełnić nasze domy, nasze rodziny i stać się w nas źródłem życia Bożego. Niech ten kolejny, rozpoczynający się rok Pański dla nas wszystkich, dla naszych rodzin, dla naszej wspólnoty parafialnej i dla naszej Ojczyzny będzie czasem prawdziwie błogosławionym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.