XVII Niedziela Zwykła – 29.07.2012

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłego Piotra Teuber.

2. W najbliższą środę serdecznie zapraszamy wszystkie Matki Różańcowe na wspólną modlitwę o godz. 17.00 oraz zmianę tajemnic różańcowych, a potem na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę św. w Waszej intencji.

3. Najbliższy czwartek jest I czwartkiem miesiąca, a więc zapraszamy o godz. 17.30 na Mszę św., a po niej na nabożeństwo eucharystyczne, w którym będziemy prosili Pana Żniwa o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

4. Na pierwszopiątkową Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające zapraszamy o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 15.30.

5. W miesiącach lipcu i sierpniu nie będzie okazji do spowiedzi w niedzielę. Zapraszamy w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

6. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, (St. Christophorus) – z prośbą o błogosławieństwo Boże w 20 roczn. ślubu Małgorzaty i Dariusza Pawlonka.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Na pierwszopiątkową Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 15.30.

3. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Salzgitter

1. Na kolejną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 5 sierpnia. Intencja mszalna – za zmarłych: Gertrudę Przybyła w 2. roczn. śmierci, ojca Walentego i teściów Lidię i Jerzego Pawleta.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Na pierwszopiątkową Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 15.30.

3. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy do kościoła St. Marien, w sobotę, 4 sierpnia, o godz.18.00. Intencja mszalna – wolna.

2. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.