XVIII Niedziela Zwykła – 5.08.2012

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłego Edmunda Lamika.

2. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Na Mszę św. zapraszamy o godz. 17.30.

3. W najbliższy piątek zapraszamy na wieczór adoracyjny. Rozpocznie się on po Mszy św. w języku niemieckim o godz. 18.00, a zakończy Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem o godz. 21.00

4. W wakacyjnym miesiącu sierpniu nie będzie okazji do spowiedzi w niedzielę. Zapraszamy w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

5. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę, (St. Elisabeth) – z podziękowaniem za uratowanie życia i z prośbą o dalsze łaski.

2. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Na Mszę św. w języku polskim zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 17.30.

3. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Salzgitter

1. Na kolejną Mszę św. zapraszamy za dwa tygodnie 19 sierpnia. Intencja mszalna – o wieczną szczęśliwość dla śp. Ks. Leszka.

2. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Na Mszę św. w języku polskim zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 17.30.

3. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy do kościoła St. Stephanus, w sobotę, 18 sierpnia, o godz.18.00. Intencja mszalna – wolna.

2. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich drogich nam Gości, którzy w wakacyjnym czasie zawitali do naszego miasta, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

 

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.