XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – o Boże błogosławieństwo dla Kariny z ok. urodzin

2. W środę zapraszamy Matki Różańcowe na zmianę tajemnic oraz Mszę św. w ich intencji.

3. W czasie wakacyjnym nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

4. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa” oraz „Miłujcie się”

5. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Christophorus) – za zmarłą żonę Renatę

2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa” oraz „Miłujcie się”

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 7 lipca, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłego ojca Gabriela Jaguś

2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa” oraz „Miłujcie się”

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 6 lipca, na godz. 17.00, do kościoła St. Marien. Intencja mszalna – za zmarłych Zofię i Edmunda Szłapka, Agnes i Johannesa Zabell oraz Karin Ellert

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.