XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – z   prośbą  o  zdrowie  i  Boże  błogosławieństwo  dla  mamy  i dzieci z okazji urodzin

2. W czasie wakacyjnym nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

3. Chrystusowcy zebrani na XII Kapitule Generalnej wybrali 4 lipca nowego przełożonego generalnego naszego zgromadzenia Zakonnego, Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Został nim nasz Proboszcz ks. Ryszard Głowacki. Radość z awansu miesza się jednocześnie ze smutkiem rozstania, ponieważ urząd Przełożonego Generalnego wiąże się z opuszczeniem naszej parafii i zamieszkaniem w Domu Generalnym w Poznaniu. Serdecznie gratujemy ks. Ryszardowi a jednocześnie zapewniamy o modlitwie, o którą prosił na czas obejmowania i pełnienia swoich nowych, bardzo ważnych i odpowiedzialnych obowiązków. Termin Mszy św., na której pożegnamy ks. Proboszcza nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to dopiero po wakacjach.

4. W piątek po Mszy św. w języku niemieckim, zapraszamy na wieczór adoracyjny. Zakończy się on o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Elisabeth) – z   podziękowaniem   za   ukończenie   szkoły  i  z prośbą o wytrwanie wierze, nadziei i miłości dla syna

2. Chrystusowcy zebrani na XII Kapitule Generalnej wybrali 4 lipca nowego przełożonego generalnego naszego zgromadzenia Zakonnego, Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Został nim nasz Proboszcz ks. Ryszard Głowacki. Radość z awansu miesza się jednocześnie ze smutkiem rozstania, ponieważ urząd Przełożonego Generalnego wiąże się z opuszczeniem naszej parafii i zamieszkaniem w Domu Generalnym w Poznaniu. Serdecznie gratujemy ks. Ryszardowi a jednocześnie zapewniamy o modlitwie, o którą prosił na czas obejmowania i pełnienia swoich nowych, bardzo ważnych i odpowiedzialnych obowiązków. Termin Mszy św., na której pożegnamy ks. Proboszcza nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to dopiero po wakacjach.

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za 2 tygodnie,21 lipca, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłą Elżbietę i Józefa Kokot

2. Chrystusowcy zebrani na XII Kapitule Generalnej wybrali 4 lipca nowego przełożonego generalnego naszego zgromadzenia Zakonnego, Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Został nim nasz Proboszcz ks. Ryszard Głowacki. Radość z awansu miesza się jednocześnie ze smutkiem rozstania, ponieważ urząd Przełożonego Generalnego wiąże się z opuszczeniem naszej parafii i zamieszkaniem w Domu Generalnym w Poznaniu. Serdecznie gratujemy ks. Ryszardowi a jednocześnie zapewniamy o modlitwie, o którą prosił na czas obejmowania i pełnienia swoich nowych, bardzo ważnych i odpowiedzialnych obowiązków. Termin Mszy św., na której pożegnamy ks. Proboszcza nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to dopiero po wakacjach.

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 20 lipca, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna – za zmarłego Edwarda Dziedzic w 5 rocznicę śmierci oraz Stenisławę Rumianek w 7 rocznicę śmierci

2. Chrystusowcy zebrani na XII Kapitule Generalnej wybrali 4 lipca nowego przełożonego generalnego naszego zgromadzenia Zakonnego, Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Został nim nasz Proboszcz ks. Ryszard Głowacki. Radość z awansu miesza się jednocześnie ze smutkiem rozstania, ponieważ urząd Przełożonego Generalnego wiąże się z opuszczeniem naszej parafii i zamieszkaniem w Domu Generalnym w Poznaniu. Serdecznie gratujemy ks. Ryszardowi a jednocześnie zapewniamy o modlitwie, o którą prosił na czas obejmowania i pełnienia swoich nowych, bardzo ważnych i odpowiedzialnych obowiązków. Termin Mszy św., na której pożegnamy ks. Proboszcza nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to dopiero po wakacjach.

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.