XV Niedziela Zwykła – 14.07.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłego męża Ryszarda i rodziców z obu stron

2. W czasie wakacyjnym nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Christophorus) – za zmarłą Teresę Tyrała w 9. roczn. śmierci

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 21 lipca, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłych Elżbietę i Józefa Kokot… oraz zmarłych krewnych i zmarłych z rodziny Miś

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 20 lipca, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna – za zmarłego Edwarda Dziedzic w 5 rocznicę śmierci oraz Stenisławę Rumianek w 7 rocznicę śmierci

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.