XVII Niedziela Zwykła – 28.07.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłą siostrę Halinę Rolbiecką i teściów Konstancję i Bronisława

2. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 16.00.

4. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są informatory na temat corocznej Pielgrzymki Hanowerskiej, która odbędzie się 18 sierpnia. Zainteresowanych zapraszamy.

5. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Christophorus) – za zmarłą mamę Marię

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 4 sierpnia, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłych Helenę i Wilhelma Szarla, Jadwigę i Jana Wieczorek, Ingę Fischer w 1 rocznicę śmierci, Aleksandra Gach i Piotra Kopalkę

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 3 sierpnia, na godz. 17.00, do kościoła St. Marien. Intencja mszalna – o błogosławieństwo Boże dla Jerzego Serafin i dzieci z okazji 64 urodzin

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.