XVIII Niedziela Zwykła – 4.08.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za zmarłego Edwarda Lamik.

2. W najbliższy wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Na Mszę św. zapraszamy o godz. 8.30.

3. W środę zapraszamy wszystkie Matki Różańcowe o godz. 17.00 na wspólną modlitwę i zmianę tajemnic, a potem na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Mszę św. w Ich intencji.

4. W piątek zapraszamy na wieczór adoracyjny, który rozpocznie się po Mszy św. o godz. 16.30, a zakończy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 20.00.

5. Przypominamy, że w miesiącu sierpniu nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

6. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Elisabeth) – za zmarłą Renatę Tomala oraz zmarłych z rodziny Tomala i Wawok.

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za 2 tygodnie, 18 sierpnia, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłego Adolfa Świderskiego.

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 17 sierpnia, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna – za zmarłych Jana Dawidowicza i Tadeusza Skowrońskiego

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.