XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2013

Braunschweig

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za  zmarłych Stanisławę i Piotra Mucha oraz Henryka Kurczaba.

2. Jutro, w piniedziałek, serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów, na – pierwszą po wakacjach – próbę, która rozpocznie się o godz. 19.00. „Promyki” swoją pierwszą próbę rozpoczną w czwartek, o godz. 16.15. Dziewczynki, które chciałyby dołączyć do naszych „Promyków” również serdecznie zapraszamy!

3. W czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszę św. zapraszamy o godz. 17.30. W naszej, polskiej tradycji Uroczystość ta nazywana jest Dniem Matki Bożej Zielnej i Mszy św. towarzyszy obrzęd poświęcenia plonów łąk, pól i ogrodów. Pamiętajmy o tym pięknym zwyczaju!

4. W dniach od 12 do 25 sierpnia, biuro parafialne będzie nieczynne.

5. Przypominamy, że w miesiącu sierpniu nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedzielę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.

6. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Wolfsburg

1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę (St. Christophorus) – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Danuty z okazji urodzin.

2. W czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszę św. zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 17.30. W naszej, polskiej tradycji Uroczystość ta nazywana jest Dniem Matki Bożej Zielnej i Mszy św. towarzyszy obrzęd poświęcenia plonów łąk, pól i ogrodów. Pamiętajmy o tym pięknym zwyczaju!

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Salzgitter

1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień, 18 sierpnia, o godz. 18.00. Intencja mszalna – za zmarłego Adolfa Świderskiego.

2. W czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszę św. zapraszamy do Braunschweigu, do kościoła św. Cyriakusa, o godz. 17.30. W naszej, polskiej tradycji Uroczystość ta nazywana jest Dniem Matki Bożej Zielnej i Mszy św. towarzyszy obrzęd poświęcenia plonów łąk, pól i ogrodów. Pamiętajmy o tym pięknym zwyczaju!

3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Lüneburg

1. Na następną Mszę św. zapraszamy w sobotę, 17 sierpnia, na godz. 17.00, do kościoła St. Stephanus. Intencja mszalna – za zmarłych Jana Dawidowicza i Tadeusza Skowrońskiego

2. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta oraz tym, którzy wybierają się na urlopy życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku, a tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.