19. Niedziela Zwykła – 9.08.2015

Braunschweig

 1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – o Boże Miłosierdzie i wieczną szczęśliwość dla śp. Jacka Szelbracikowskiego w 9-tą rocznicę śmierci
 2. W najbliższy piątek zapraszamy na wieczór adoracyjny, który rozpocznie się po Mszy św. w języku niemieckim – o godz. 18.00, a zakończy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
 3. Biuro parafialne czynne:
  – wtorek od godz. 8.30 – 11.00
  – środa od godz. 15.00 – 18.00
  Donaustraße 12, 38120 Braunschweig (Weststadt, przy kościele St. Cyriakus)
 4. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 5. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Wolfsburg

 1. Na następną Msze św. zapraszamy w przyszłą niedzielę (15.00, St. Christophorus) – za zmarłego Zygmunta Leibner w 1 rocznicę śmierci
 2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Salzgitter

 1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień – 16 sierpnia. Intencja Mszalna – za zmarłych Gertrudę i Wilhelma Mike, dziadków z obu stron, teściów Stanisławę i Władysława, dziadków z rodziny Mazur, Mika i Huras oraz zmarłego Bonifacego Mazur w 30 dni po śmierci
 2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 3. Wszystkim gościom, którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.