20. Niedziela Zwykła – 16.08.2015

Braunschweig

 1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Krzysztofa z okazji 18-tych urodzin
 2. Biuro parafialne czynne:
  – wtorek od godz. 8.30 – 11.00
  – środa od godz. 15.00 – 18.00
  Donaustraße 12, 38120 Braunschweig (Weststadt, przy kościele St. Cyriakus)
 3. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 4. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Wolfsburg

 1. Na następną Msze św. zapraszamy w przyszłą niedzielę (15.00, St. Elisabeth) – za zmarłego Janusza Kornowskiego w miesiąc po śmierci
 2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 3. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Salzgitter

 1. Na następną Mszę św. zapraszamy za 2 tygodnie – 30 sierpnia. Intencja Mszalna – za zmarłych Adolfinę i Henryka Malcherek
 2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w najnowszy numer „Naszego Słowa”,
 3. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.