21. Niedziela Zwykła – 23.08.2015

Braunschweig

  1. Intencja mszalna w przyszłą niedzielę – za córkę Anetę z ok. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dojrzałą wiarę oraz za jej rodziców i siostrę Karolinę
  2. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę św,
  3. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Wolfsburg

  1. Na następną Msze św. zapraszamy w przyszłą niedzielę (15.00, St. Christophorus) – za zmarłą mamę Marię
  2. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Salzgitter

  1. Na następną Mszę św. zapraszamy za tydzień – 30 sierpnia. Intencja Mszalna – za zmarłych Adolfinę i Henryka Malcherek
  2. Wszystkim gościom. Którzy przybyli do naszego miasta, oraz tym, którzy wybierają się na urlopy, życzymy udanego i szczęśliwego wypoczynku. A tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje osobiste święta, niech Dobry Pan obficie błogosławi.

Loading

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.